Autor Tema: Dodatci, proširenja foruma  (Posjeta: 2523 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

MyPrototips

  • Gost
Dodatci, proširenja foruma
« u: Veljača 26, 2015, 02:46:22 poslijepodne »
Već duže vidim, ali kada odgovaram na postove, zaboravim na veoma važnu stvar, sada ću objeditniti ovdje, a nadalje pa u tu rubriku...

Nadam se da će i ostali slijediti taj primjer....

Prvo, mnogo je bilo prijedloga u samom početku (tko nije bio prvih dva-tri tjedna, ne zna kakve je promjene Ivan napravio za ljepši, kvalitetniji, pregledniji etc forum)......

Ja sam mu postavljao razna glua pitanja, prijedloge, no ili ih je naravio ili pak modificirao, no niti jedan nije odbio....

Početna slika i gledanje YouTube....

Prije par dana, u software dodao podrubrike, koje se odmah vide na prvoj stranici (vidi... software, a ispod lijepo piše koje ima podrubrike, pa ne treba tražiti što te zanima), a sigrno će biti toga još za mašine, slicere etc etc....

Na Kristijanov upit, odmah sa 3 na 7 slika, k tome sa 128kb na 1Mb....

Da ne spominjem koliko je bilo raznih ruskih reklama, jedan je htio prodavati svoj ženu preko foruma (tako nekako ili objaviti golu sliku)....

Sve obrisano, blokirano....

Pa imamo mali, ali kvalitetan forum koji služi samom nazivu, 3d forum....

Da nije bilo brisanja gluosti i članova, imali bi preko 100 članova već sada, veletržnicu svega i svačega, najvjerojatnije i sabor i šatorovanje.....

Ukratko, velika pohvala, hvala Ivanu....

A znam da ima jako puno posla, no održava i ovaj forum apotekarski čist i uredan, a znam da je već i samo postavljanje foruma veliki posao (radio sam ga jednom, iako znam programirati, ipak sam ga samo pokrenuo i ostavio)....

Što drugo, osim gurajmo, SVI zajedno.....

Jer ćemo imati što želimo i trebamo, a ne što serviraju...

goran
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2015, 09:06:53 poslijepodne od goran (MyPrototips) »

Offline Ivan Gloc

  • Johnny
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 527
  • Karma: +12/-1
  • Spol: Muški
    • Profil
    • DKS Media
  • Lokacija: Sisak
Odg: Dodatci, proširenja foruma
« Odgovori #1 u: Veljača 26, 2015, 03:04:31 poslijepodne »
He he he ... hvala hvala za lijepu rijec :) :)
Idemo dalje ... :)
\o/


goran, moderator, samo promijenio svoju štamparsku grešku u naslovu (pisalo forma, a treba foruma)
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2015, 09:08:46 poslijepodne od goran (MyPrototips) »

MyPrototips

  • Gost
Odg: Dodatci, proširenja foruma
« Odgovori #2 u: Ožujak 09, 2015, 07:48:57 prijepodne »
Sve najbolje 3d forumu, jedinom pravom, na 100-toj temi.....

Probijaju se granice.....